ZÍSKAJTE dobrý pocit a hlasujte za náš projekt Digitálne hranie pre Štvorlístok

V súčasnosti predstavujú interaktívne tabule najnovšiu informačno-komunikačnú technológiu v materskej škole. Prostredníctvom zakúpenej Interaktívnej tabule a edukačných softvérov chceme uľahčiť prístup všetkým deťom v materskej škole k vzdelaniu a získaniu potrebných zručností a poznatkov vo všetkých vzdelávacích oblastiach. Aktívnym využívaním digitálnych technológií majú deti väčšiu možnosť na sebarealizáciu, tvorivosť, a tak získavajú nové vedomosti hravou formou v procese rozvoja digitálnej gramotnosti.

Za náš projekt Digitálne hranie pre Štvorlístok môžete hlasovať na :

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/trenciansky-kraj

Tento obsah bol zaradený v Aktualita. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.