Zbierka pre útulok „OZ Bánovskí chlpáči“

V našej materskej škole sa v týchto dňoch uskutočnila zbierka pre OZ Bánovskí chlpáči. Iniciátorom zbierky boli študentky Strednej súkromnej školy pedagogickej v Topoľčanoch, ktoré u nás absolvujú pedagogickú prax. Prostredníctvom tejto akcie sa deti dozvedeli  čo je to útulok, ako môžeme pomôcť zvieratkám bez domova. Deti reagovali veľmi empaticky  a stretli sme sa s odozvou aj u rodičov  detí, ktorí prejavili  veľký záujem o zbierku. Ak sa nám podarilo touto prácou pomôcť čo i len jednému zvieratku, malo naše celé úsilie zmysel. Ako pomôcť miestnemu útulku Ak si nemôžete adoptovať zvieratko, je veľa iných spôsobov ako môžete pomôcť útulkom vo vašom okolí. Najhlavnejšia pomoc je asi finančná. Môžete pomôcť nákupmi krmiva, materiálnou pomocou, 2% z daní. Ďalej si môžete zobrať psíka do dočasnej opatery, venčiť vo svojom voľnom čase, dobrovoľníctvom a dokonca aj mediálnou pomocou, kde zdieľate príspevky, robíte reklamu útulku, informujete verejnosť. A samozrejme najlepšou pomocou je adopcia. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej zbierky. IMG_20190214_101417 (3)    
Tento obsah bol zaradený v Aktualita. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.